| รายละเอียดการบรรจุ | หนึ่งหลอดและคู่มือผู้ใช้ |
|---|---|
| เวลาการส่งมอบ | 10-15 วัน |
| เงื่อนไขการชำระเงิน | แอล/C, เวสเทิร์นยูเนี่ยน, ที/ที, เพย์พาล |
| สามารถในการผลิต | 10,000 ชิ้น / เดือน |
| สถานที่กำเนิด | ไชน่า เสิ่นเจิ้น |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |